ALANYA ESNAFINDAN İMİTASYON (ÇAKMA) ÜRÜN YORUMU – HABERLER

Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte yıllardır süregelen ‘imitasyon’ sorunu yeniden gündeme geldi. Alanya’da turizm esnafının başı avukatlarla dertte. Çeşitli markaların ürünlerinin birebir taklit edilmesiyle üretilen imitasyon ürünler yasal olarak yasak olsa da turistlerin yoğun olarak ilgisini çekiyor. Durum böyle olunca imitasyon ürün satışı esnafın da vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. İmitasyonla mücadelede cezai yaptırımların daha çok esnafa yönelik uygulanması ise son günlerde Alanya’da tepki çeken en önemli gündem maddelerinden biri. Meslek odası temsilcilerinin ardından esnaf da içini bugün Dim TV’ye döktü.

With the opening of the tourism season, the problem of en imitation u which has been going on for years has come up again. In Alanya, tourism tradesmen are in trouble with lawyers. Imitation products produced by imitating the products of various brands are attracted by tourists, although legally prohibited. When this is the case, imitation product sales are among the indispensables of the tradesmen. The practice of criminal sanctions in the fight against imitation towards more tradesmen is one of the most important agenda items that has recently emerged in Alanya. Following the chamber representatives, tradesmen poured into Dim TV today.

2019-05-13 14:28:42 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya