ALANYA CUMA PAZARI YİNE ÇOK RENKLİ – HABERLER

Alanya’nın en büyük semt pazar alanlarından olan Cuma Pazarı’nda yazın da gelmesiyle birlikte tezgahlar meyvelerle renklendi. Geçtiğimiz haftalarda tezgahlarda yerini alan erik ve kiraz, ilk mahsul olması nedeniyle 20-25 lira gibi fiyatlardan satılırken, bu hafta erik 8 ile 10 lira arasında değişen fiyatlardan, kiraz ise 15 liradan alıcı buluyor. İşte Dim TV Ana Haber’in Cuma Pazarı’ndan bu haftaki izlenimleri.

With the arrival of the summer on Friday Sunday, which is one of the biggest neighborhood market areas of Alanya, the looms were colored with fruits. Plum and cherry that took place in the stalls in the past weeks, 20-25 pounds as a first crop because of being sold at prices, this week the prices ranging from 8 pounds to 10 pounds, cherry is 15 pounds buyer. Here are the impressions of Dim TV Main News this week from Friday Market.

2019-05-17 14:31:35 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya