ALANYA CHP'DEN HALK PLAJI PROJESİ – HABERLER

CHP İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası İlçe Başkanı Coşkun Karadağ bir basın açıklaması yaptı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladıklarını belirten Karadağ, emeği geçen isimlere teşekkür etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Alanya’da yaptığı çalışmaları değerlendiren Karadağ, “Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalar arasında Mahmutlar, Konaklı ve Oba’da sinekle mücadele ediliyor” dedi.

Alanya’nın batısındaki Avsallar Mahallesi halkının yıllardır büyük bir sorunu olan halk plajı konusunda açıklamalarda bulunan Karadağ, “Geçen hafta arkadaşlarımızla Avsallar’a gitmiştik ve büyük bir sorunla karşılaştık. Avsallar halkının denize girmek için bir halk plajının olmadığını gördük. Yaptığımız çalışmalarda sahilin tamamen özel sektör ve turizmciler tarafından işgal edildiğini belirledik” diye konuştu.

CHP’nin 25 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştireceği Danışma Kurulu Toplantısı hakkında bilgi veren Karadağ, “Partimizin tüzüğü ve yönetmelikleri gereği bir danışma kurulu toplantısı yapacağız. Toplantımıza partimizin tüm dinamikleri davetlidir” dedi.

Karadağ, 23 Haziran’da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimleri için Alanya’dan İstanbul’a gitmek isteyenler için otobüs kaldıracaklarını kaydetti.

CHP County Organization weekly after the regular board meeting, District President Coşkun Montenegro made a press release. May 19, Atatürk, commemorating the Youth and Sports Day celebrated with enthusiasm, Montenegro, thanked the names of the laborers.

Evaluating the work done by the teams of Antalya Metropolitan Municipality Alanya, Antalya Metropolitan Municipality, continues to work in Alanya. These works are fighting flies in Mahmutlar, Konaklı and Oba. Bu

, We went to Avsallar last week with our friends and we encountered a big problem, lam said Karadag. We saw that the people of Avsallar did not have a public beach to swim. We have determined that the beach is completely occupied by private sector and tourism workers. Yap

T We will hold an advisory board meeting in accordance with the charter and regulations of our party. All dynamics of our party are invited to our meeting. Top

Montenegro said they will take the bus for those who want to go from Istanbul to Istanbul for the elections of Istanbul Metropolitan Municipality which will be held on June 23rd.

2019-05-22 15:06:01 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya