ALANYA CHP’DE MASKELİ TOPLANTI Şebnem Köseoğlu’na destek çağrısı – HABERLER

CHP İlçe Teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı bugün gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve yönetim kurulu üyeleri toplantıya maske takarak girdi. Karadağ, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Araştırma Görevlisi olan Alanyalı Şebnem Köseoğlu’nun kanserle mücadelesine destek vermek amacıyla böyle bir kampanya başlattıklarını söyledi.
CHP’nin seçim takviminin belirlendiğini söyleyen Karadağ, “Delege seçimlerinde tamamen demokratik usullerin kullanılması, mutlaka sandık kurulması, hiç kimseyi ötelemeden delege olmasını sağlayacağız. Delegeleri kayıtlı üyelerimiz belirleyecek” dedi.
Çevre konusunda CHP’nin çok duyarlı olduğunu söyleyen Karadağ, “Alanya’daki çevre sorunlarını Ankara’ya ilettik. Kıyı katliamının bir an önce durdurulmasını istedik. Alanya’nın kimlikli ve kurallı bir kent olmasını istiyoruz” dedi.
Türkiye’nin Fırat’ın doğusuna gerçekleştirdiği operasyonu değerlendiren Karadağ, “Tezkereye savaştan ziyade ülkemizin başına bela olan terör örgütüne karşı verilmesi gereken bir cevap olarak evet dedik ama savaşa her zaman karşıyız” dedi.
İngiliz seyahat acentesi Thomas Cook’un iflasından Alanya’da etkilenen birçok firma olduğunu söyleyen Karadağ, bu konuda Ankara’nın desteğini beklediklerini kaydetti.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkulu bir şekilde kutlayacaklarını belirten Karadağ, Orman İşletme Müdürlüğü’ne giderek bir Cumhuriyet Ormanı Projesi gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

2019-10-09 14:57:14 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN