ALANYA AURA FITNESS ÇATISI ALTINDA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ – ALANYA HABERLERİ

Alanya’da Yulia Stepanchenko önderliğinde bir ilk yaşanıyor. Yoga ve ses meditasyonu bir araya geliyor. Aura Fitness çatısı altında enerjetik bedeniniz doğal dengesine kavuşuyor. “Yoga bir yaşam felsefesidir” diyerek yola çıkan Yulia Stepanchenko, Alanya’da bir ilke imza attı. Düzenlediği yoga ve meditasyon seanslarıyla fark yaratan Stepanchenko, Marina Kirenika Kholkina’yı da Alanya’ya getirdi. Cikcilli Mahallesi’ndeki Aura Fitness çatısı altında gerçekleşen programda fani bedenden öte enerjetik bedeni ve çakra sistemlerini merkezine alan yoga, Kholkina ile birlikte ses meditasyonuyla desteklendi.
Yoga seanslarıyla çakra sistemlerine yönelik çalışmalar gerçekleşirken, ses meditasyonuyla da sürecin desteklendiği bu bütünsel organizasyonların Alanya’da bir ilk olduğu ifade edildi. Dim TV’ye konuşan Stepanchenko, “Organizasyonlarımızı Aura çatısı altında gerçekleştiriyoruz. Alanya’da ilkini yaptık. Kemer ve Çıralı’da uzun süredir bu tip organizasyonları düzenliyor ve insanları yogayla buluşturuyoruz” dedi.

2019-03-13 15:13:42 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya