ALANYA ARTIK KEMAL TANCA GİYECEK – HABERLER

Alanya yeni bir marka kazandı, Kemal Tanca Alanya’daki ilk şubesini Atatürk Bulvarı üzeri Halk Bank karşısına açtı. Alanya artık Kemal Tanca giyecek. Kalitesi ve özgün tasarımlarıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Kemal Tanca, Alanya’da ilk şubesini açtı. 1950 yılında sektöre giriş yapan ve çizgisiyle fark yaratan bir marka olan Kemal Tanca, artık Alanya halkına da hizmet sunacak. Kemal Tanca ailesi olarak kalite ve özgünlüğü ilk günden bu yana misyon edindiklerini ifade eden mağaza sorumlusu Necdet Kurt, Dim TV mikrofonlarına konuştu.

Hakiki derinin işlenmesiyle ayakkabıda kaliteyi misyon edinen Kemal Tanca’da yok, yok. Deriyi her alanda kullanan ve özgün tasarımlarla sunan mağazada deri ceket, çanta, kemer gibi ürünlere de ulaşmanız mümkün. Kemal Tanca bugün sadece bir ayakkabı markası değil, dünya trendlerini belirleyen ve tasarımlarıyla yaşam tarzı sunan bir marka.

2019-07-22 16:31:03 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya