ALANYA AKDAĞ KAYAK FESTİVALİ YAPILDI – ALANYA HABERLERİ

Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü tarafından Alanya’ya bir kayak merkezi kazandırılması amacıyla Alanya’nın ev sahipliğinde düzenlenen Birinci Alanya Akdağ Kayak Festivali, 350 kişinin katılımıyla yapıldı. Düzenlenen etkinliğe Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu da katılarak Akdağ’ın tanıtımına destek verdi. Akdağ Kayak Merkezi olması için yoga etkinliği düzenlenerek evrene enerji verildi.

Karda leğen ile kayma yarışı, karda güreş yarışı, kardan sempatik heykel yarışı etkinlikleri yapıldı. Leğen birinci etap yarışmasında birinci Fatih Kaygısız, ikinci Serdar Çelik ve üçüncü Gamze Özçelik oldu. Leğen ikinci etap yarışmasında birinci Yusuf Hanergin, ikinci Vildan Rende ve üçüncü Kadir Savıcı oldu. Kar üstünde güreş yarışında birinci Adem Emiroğlu, ikinci Kubilay Karakulak ve üçüncü Ali Sarıdemir oldu. Kardan sempatik heykel yarışında birinci Orhan Kurt, ikinci Soner Gondoloğlu ve üçüncü Mesut Durmaz oldu. Dereceye giren sporcular ödüllerini organizasyon yetkililerinin elinden aldı.

2019-03-18 14:25:17 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya