ALANYA ADEM MURAT YÜCEL İLE GELECEĞİNE YÜRÜDÜ – ALANYA HABERLERİ

Ak Parti ile MHP’nin kurduğu Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı olan Adem Murat Yücel, Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, milletvekilleri, protokol üyeleri ve yaklaşık 25 bin vatandaş, “Alanya Geleceğine Yürüyor” sloganıyla yapılan seçim yürüyüşünde buluştu.

Alanya’da adeta insan seli oluşurken, büyük yürüyüşe yaklaşık 25 bin vatandaşın katıldığı bildirildi. MHP Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan adayı Adem Murat Yücel tarafından gerçekleştirilen “Alanya Geleceğine Yürüyor” yürüyüşüne binlerce insan katıldı. Dün saat 14.00’de Alanya Öğretmenevi önünden başlayan yürüyüşe Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, MHP ve Ak Parti’nin il ve ilçe teşkilatları katıldı.

Öğretmenevi önünden başlayan yürüyüşte insan seli yaklaşık 1.5 kilometre uzunluğa ulaştı. Denizde ise tekneler yürüyüşe destek verdi.

2019-03-24 14:07:10 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN