AHEP'TEN ALTSO ÜYELERİNE İNDİRİM MÜJDESİ – HABERLER

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası arasında indirim protokolü imzalandı. ALTSO’nun “Avantaj Kart Uygulaması” kapsamında AHEP ile ALTSO arasında oda üyelerinin birinci derece yakınlarının yararlanacağı indirim protokolü imzalandı. Protokolü, AHEP Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Tokuş ile birlikte imzalayan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “AHEP, ile indirim protokolü imzaladık. Protokol kapsamında üyelerimizin birinci derece yakınları 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında AHEP’e kayıt yaptırırken ÖSYM’nin verdiği bursa katkı olarak yüzde 5 de ALTSO indiriminden yararlanabilecekler” dedi.

Yükseköğrenim konusunda Alanya’nın çok şanslı olduğuna vurgu yapan Başkan Şahin, “İki üniversitemiz var. Bir tane devlet üniversitemiz, yani ALKÜ var, bir de özel üniversitemiz AHEP var. Bir ilçede ilk defa iki üniversite birden var. Hatta bir ilçede ilk devlet üniversitesi Alanya’mızda kuruldu. Alanya’mızın gururu Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na bu manada çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Şahin’den sonra söz alan AHEP Mütevelli Heyeti Başkanı Hilmi Tokuş ise ALTSO ile AHEP ilişkilerinin oldukça iyi bir seviyede olduğuna değindi.
Yapılan konuşmalarından ALTSO ile AHEP arasındaki protokol metni imzalandı.

2019-07-23 15:28:17 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN