ABBAS GÜÇLÜ'DEN GENÇLERE ÖNERİLER – HABERLER

Alanya’da gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı törenine katılan gazeteci Abbas Güçlü, töreni çok başarılı bulduğunu belirterek, “Alanya beni her gelişimde pek çok açıdan daha çok şaşırtmaya devam ediyor” dedi.

Abbas Güçlü, “Gençlerin en büyük sorunu işsizlik” diyerek, çözümün iş gücü ihracına başlanmasında olduğunu belirtti. Güçlü, “Dünyanın dört bir yanına eğitimli insanlarımızı gönderebilirsek, bunun geri dönüşü Türkiye’ye çok daha farklı olacaktır. Hep yabancılar bizim ülkemize geliyordu, artık bizim eğitimli insanlarımızın yurtdışına açılma zamanı geldi” diye konuştu.

Gençlere, “Seveceğiniz bir iş bulun ve onun peşinden koşun” tavsiyesinde bulunan Abbas Güçlü, “Bugünün gençliği her şey bir anda olsun istiyor. Hemen müdür olayım, hemen CEO olayım, çok para kazanayım, en iyi arabayı alayım diyor ama bunların hepsinin zamanı var. Hayatı bir maraton koşusu olarak görüp, nefeslerini iyi ayarlayarak bu koşuyu bitirmeleri lazım” ifadelerini kullandı.

May 19 Commemoration of the Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day held in Alanya journalist Abbas, said that the ceremony was very successful, “Alanya in every development continues to surprise me in many ways,” he said.

Abbas Guclu said ücü The biggest problem of the youth is unemployment, and stated that the solution is to start exporting labor. Powerful, “the four corners of the world we can send our people trained, it return to Turkey will be much different. Foreigners have always come to our country, now it’s time for our educated people to go abroad Hep.

Young people, “find a job that you love and run after him,” advised Abbas, “Today’s youth wants to have everything at once.” Let me be the CEO, immediately become the CEO, I earn a lot of money, let me get the best car, but they all have time. Life as a marathon run, seeing that they need to finish this race by adjusting their breath well Hay.

2019-05-19 14:12:06 tarihinde yayınlandı

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

IOS uygulaması : https://itunes.apple.com/tr/app/haber-sistemi/id492732333?mt=8?l=tr&mt=8 Bu uygulama hem iPhone, hem iPad için tasarlanmıştır. Artık hem iPad'inizde hem iPhone'unuzda benzer kullanıcı deneyimini yaşayabileceksiniz.
Android uygulaması:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dimmedya.yenialanya